Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shoqe less

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Po kerkoj nje shoqe less , te nxehte per te kaluar caste intime . Bora 27 vj .
Aktualisht ndodhem ne sarande.
Me shk [email protected] Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "