Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shpresoj te gjej dicka ktu

Kontrolloni me shitësin
cifte 12/07/2019 3066

Përshkrim

Quhem shila nga tirana 20 vj,deri para pak kohesh mendoja se nuk do e beja kurr kte gje por ja qe kurr mos thuaj kurr thon,kerkoj nje cift simpatik dhe ne forem per takim ,mund tme shkruani ne telegram,emri esht shilaoo Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "