Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Tirane, ofroj vend pune part time Shitje Bileta Avioni BestflyTickets.com

falas
Oferta Pune 12/07/2019 211

Përshkrim

Bestflytickets.com eshte nje Agjensi qe merret me shitje te Biletave te Avionit, Rezervime Hoteli ne version Online dhe jo Local!
Kerkoj Bashkepunues ne kete sistem qe une kam ndertuar!

Kryesisht puna juaj konsiston ne Sjelljen e trafikut, vizitorit ne Webfaqe!
Teknisht eshte pune SEO
- Mirembajtie dhe komunikim nepermjet Social Media,
- Komunikim me klientin
- Google Keywords
- Marketing ne portale te ndryshme Globale Boterore!

Transparence e plote ne kete Biznes, Te ardhurat, profits 50-50.

Nese mendoni se keni Deshiren dhe Pasionin per tu bere pjese e ketij projekti,
Ju ftoj te me dergoni CV tuaj me Subjekt: Partner BestFlyTickets ne email: [email protected] Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "