Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Edukatore Parashkollori

Kontrolloni me shitësin
Oferta Pune 16/07/2019 137

Përshkrim

Kerkohet Staf 'Kopshti Smile':
-Nje Edukatore me Parashkollor .
-Nje Edukatore per grupin e 2-te(3-4 vjecar).
Te kete eksperience pune te meparshme. Te interesuarit te kontaktojne ne nr.:0693786301.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "