Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Seks me leke ne shkoder

1000.00 Euro €
Partneritet 19/07/2019 118

Përshkrim

Paguaj mire , jam M 22 emigrant
Takime vetem per femra 16-45 vjece
Me shkruani , flm x Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "