Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shtepi me qera per plazh (Golem)

falas
Dhoma plazhi 16/05/2018 6

Përshkrim

Pershendetje!
Ju njoftoj se japim apartament me qera me cmime te arsyeshme.
Apartamenti eshte i kompletuar me te gjitha gjerat.Aty keni dhe kuzhinen tuaj ku mund te gatuani.
Apartamenti eshte 1+1 dhe rreth 70 m katror
Sa i perket pamjes eshte me pamje nga deti,dhe apartamenti ndodhet ne vije te pare,pra ngjitur me detin.
Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin e celularit (whatsapp,viber) ose ne email.
Ju faleminderit!
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "