Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 1+1 në shitje te Dollari

49500.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe të përgjithshme prej 78 m².

Apartamenti ndodhet në katin e VIII të banimit të një pallati të ri te Dollari.

Ka një dhomë gjumi, një sallon, një banjo dhe është i shtruar në pllakë.

Shitet i mobiluar.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "