Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 2+1+Ballkon - Rezidenca Ambasador 3

268400.00 Euro €

Përshkrim

Apartament Luksoz 2+1+ Ballkon – ambjent mjaft i madh me nje vendodhje fantastike mu ne zemer te Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne rezidencen Ambasador 3 (prane stadiumit Qemal Stafa).

Nje zone mjaft e lakmuar, e qete, dhe e surverjuar 24/7 nga kamera dhe roje.
Apartamenti ndodhet ne katin e 20 te godines dhe ofron nje pamje mjaft te bukur te Tiranes.

Perbehet nga nje hapsire mjaft e madhe e cila ndricohet nga drita natyrale.Ambjenti ofron nje kuzhine dhe dy tualete moderne e te kompletuara.

Bashkangjitur mund te gjeni planimetrine. Cmimi i apartamentit i diskutueshem. Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "