Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 2+1 në shitje në Velipojë

140000.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Velipojë.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 282 m² dhe zë të gjithë katin e pestë të pallatit.

Ka sallon dhe kuzhinë, dhomë matrimoniale, një dhomë me shtrat dopio dhe marinar si dhe 2 banjo.

Ndodhet në një kompleks të zhvilluar dhe ofron pamje të mrekullueshme nga deti që mund të shijohet nga veranda prej 174 m².

Apartamenti i shitet i mobiluar.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "