Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shitet biznesi Klinke Dentare ne gjendje pune tek rr.Barrikadave, prane ish kinema 17 nentori,kati2

22000.00 Euro €
Shitje aktiviteti 23/07/2019 29

Përshkrim

Shitet biznesi Klinke Dentare ne gjendje pune tek Rr.Barrikadave, 50m nga Aleanca Franceze/Ish kinema 17 nentori.
Ambienti ka siperfaqe te brendshme prej 50m2 me 1 dhome pune, 1 dhome pritje, dhome sterilizimi te vecante, tualet, ballkon me siperfaqe 20m2.
Klinika ka 2 poltrona, 2 kompresore, autoklave e klasit B, plastifikues, distilues uji, 2 kondicionere(inverter), tv, pc. Klinika eshte ne kat te dyte, buze rruges se Barrikadave.
Eshte ne gjendje pune prej me shume se 5 vitesh. Shitet me te gjithe instrumentarin dhe materialet ne te. Qeraja eshte super e favorshme, prej 35000 leke/muaj Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "