Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Oferte DIGITALB S.SPORT 4gb/32g +1000kanale

65.00 Lek
Per femijet 29/07/2019 66

Përshkrim

TV BOX IPTV ANDROID 9.0 Pie 2Gb Ram 16 Gb room 65mij 4Gb Ram 32room 80mij 4k resolution +1000 kanale Falas pa pagese pa limit kohor me Aplikacion(Apk on/off) mbi +900 te huaja dhe +160 shqiptare Tring Digitalb S Sport Tring Sport sky Sport Sky cinema Filma on Demand me titra shqip vetem 7990 LEKE OFFERTE Transport falas kudo brenda 3ditesh JU duhet vetem internet +6mbs LAN ose WI-FI dhe cdo gje eshte falas telefono 069 24 83 849 ( Ju duhet internet +6mbs nuk funksionon pa internet)
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "