Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

« Njoftimet » Orat Automatike Angela Bos xham Saphire 3Atm

70.00 Lek
Telefona 29/07/2019 42

Përshkrim


Shiten Orat Angela Bos Automatike 100% origjinale me 1vit garanci kunder ujit fushat aktive day/night tourbillion xham saphire fosforeshente kunder gervishjeve cmimi okazion 70mij me fush te bardhe dhe te zeze Transport kudo 2-4dite kontakto 069 24 83 849
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "