Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj Puntore mbi 30 Vjeqare

300.00 Euro €
Oferta Pune 30/07/2019 276

Përshkrim

Pershendetje. Kerkoj nje ndihmes, per nenen time.
Vendi eshte 10 Kilometra prej Gjakove. Ne Kosove

Per me shum informacione, edhe per pagesen ju lutem me kontaktoni per whats app.

+41792301035

Tfala, Prenka
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "