Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Hyrje 2+1 me qira, te Spitalet

320.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron me qira një hyrje në kat të parë të një shtëpie private.

Banesa ka një sipërfaqe prej 85 m² dhe ndodhet te Spitalet.

Ka dy dhoma gjumi, një sallon, një banjo me të gjitha hidrosanitaret cilësore, vaskë me hidromasazh dhe dy ballkone.

Ka 3 kondicionerë, termoizolim dhe kapotë të jashtme.

Është e pajisur edhe me sistem alarmi dhe ka oborr. Hyrja jepet me qira e mobiluar.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "