Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 1+1 për shitje në Xhabiej

5500000.00 Lek

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur në Xhabiej, pranë rrugës kryesore.

Apartamenti ka sipërfaqe 58.5 m² dhe ndodhet në katin e tretë.

Përbëhet nga: – salloni + kuzhina

– një dhomë gjumi

– një banjo

– ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i rikonstrukturuar kohët e fundit

– salloni dhe dhoma e gjumit janë me parket

– ka instalime të reja elektrike

– banjo e kompletuar me të gjithë hidrosanitaret e duhura

– ka të gjitha elektroshtëpiaket e duhura

– ka kondicionerë në sallon dhe dhomën e gjumit

– pozicioni i apartamentit mundëson ndriçim të bollshëm

– ballkoni është i mbyllur.

Apartamentit ofrohet në shitje i arreduar.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "