Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Vlore, shitet shtepi 1 katshe 104 m², oborr 500 m2. 32.000 Euro (Fshati Mifol)

32000.00 Euro €
Te ndryshme 31/07/2019 128

Përshkrim

Shitet Vile nje katshe mbi kodren e Shen Dhimitrit ne fshatin Mifol te Vlores. Banesa ka siperfaqe 104 m2 dhe oborri perreth eshte 500 m2. Ndertimi eshte bere ne vitin 1993. Ka zone parkimi per makinen dhe eshte e rrethuar me mure. Shtepia mbulohet me rreze dielli gjate gjithe dites dhe oborri vishet me peme frutore, agrume dhe ullinj. Catia, e cila eshte e ndertuar ne 5-vjecarin e fundit, e ben te fresket ne vere dhe te ngrohte ne dimer. Uji eshte 24 ore per shkak the shpimit me sonde 60 m thellesi. Ka gjithashtu nje depo te vogel magazine. Meqe ndodhet me lart se shtepite e tjera, ka pamje piktoreske nga lumi Vjosa dhe nga kodrat e tjera te fshatit. Prona eshte e pajisur me certifikate pronesie. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin 0693274090. Cmimi i diskutueshem. Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "