Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Garsoniere me Qera ditore - Pogradec

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim


Jepet me Qera ditore Garsoniere prane hotel Perles ne Pogradec. Cmimi 25'000 Leke (20 EUR) nata. Pallat i ri ne kate te 6 me ashensor te garantuar. Shtepia eshte e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Ideale per nje fundjave ose pushimet verore ne Pogradec. Prenotoni ne nr 0673941618.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "