Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 1+1 për shitje tek Ura e Thive.

37000.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur tek Ura e Thive, pranë shkollës "Ndoc Mazi".

Apartamenti gëzon sipërfaqe 62 m² dhe ndodhet në katin e dytë banim.

Përbëhet nga: - salloni

- një dhomë gjumi

- një banjo

- ballkon.

Cilësitë e apartamentit: - i shtruar në pllakë

- ka dritare duralumini

- pallati ka ashensor

- ofron gjithashtu mundësi parkingu.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "