Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shtëpi private në shitje tek lagjja "Mark Lula"

120000.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private tri-katëshe me një sipërfaqe ndërtimi 156 m², e ndërtuar në një truall me sipërfaqe 800 m², me vendndodhje në lagjen “Mark Lula” në Shkodër.

Shtëpia shitet e mobiluar dhe përbëhet nga:

✅ Kati i I:

– 2 dhoma gjumi

– sallon + kuzhinë

– banjo

– koridor

– verandë

✅ Kati i II:

– 2 dhoma gjumi

– banjo

– koridor

– ballkon

✅Kati i III përbëhet nga papafingo.

Ofron gjithashtu një hyrje e cila përbëhet nga salloni, një dhomë gjumi dhe një banjo.

Gjithashtu dhe një dyqan e gatshme për t’u shfrytëzuar për biznes.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "