Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Holland! Kerkoj Pastruese per pune te vogla ne nje shtepi qe mirembahet cdo dite!

1500.00 Euro €
Oferta Pune 04/08/2019 337

Përshkrim

Kerkoj nje zonje per mirembajtjen e shtepise per nje kohe 3 mujorshe ne Holland .ne shtepi jemi 3 persona une dhe 2 femijet(me femijet merrem vete) Jemi njeres shume te thjesht dhe te mire , puna me hap te lehte pa u lodhur do jete 5 dite ne jave nga ora 09:00 deri ne 15:00 fundjava pushim. Do shetisim ... Zonja rikthehet me 1500 euro mbas 3 muajeve. Kerkoj zonje te vendosur per qendrimin 3 mujorsh. Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "