Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Tirane, ZZ Group kerkon te punesoje operatore ne gjuhen Angleze

Kontrolloni me shitësin
Oferta Pune 05/08/2019 48

Përshkrim

Z-Z Group kerkon te punesoje operatore ne gjuhen Angleze
Mundesi page ne baze te standarteve europiane dhe nje ambjent dinamik pune.

Ofrojme:

– Paga te kenaqshme dhe konkuruese ne treg.
– Kontrate te rregullt ne baze te kodit te punes
– Mundesi trajnimi jashte shtetit
– Bonuse motivuese, duke shperblyer aftesine tuaj
– Trajnime me pagese te plote

Kerkojme:

– Te zoteroje shume mire gjuhen angleze
– Aftesi te mira komunikuese
– Te punoje ne grup
– Seriozitet ne pune
– Ambicie dhe vendosmeri

Te interesuarit te dergojne CV-ne e tyre ne adresen e emailit [email protected]

Cel. : 0696094444

***Vetem kandidatet e perzgjedhur do te njoftohen!
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "