Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 2+1 për shitje në Rus.

4000000.00 Lek

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në Rus.
Apartamenti ka sipërfaqe 71 m² dhe ndodhet në katin e pestë.
Përbëhet nga: – salloni
– dy dhoma gjumi
– një banjo
– ballkoni
Cilësite e apartamentit: – është i shtruar me pllakë
– ballkoni është i mbyllur dhe shërben si kuzhinë
– salloni dhe njëra dhomë gjumi janë të pajisura me kondicioner
– njëra nga dhomat e gjumit është e shtruar me parket.
Apartamenti shitet i mobiluar.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "