Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shitet 3 dilim toke

40000.00 Euro €
Te ndryshme 05/08/2019 22

Përshkrim

Shitet 3 dilim tokë me dokumente dhe certifikate pronësie toka ndodhet në rrugën Vath Turja Rinia Durrës toka është 17m e gjerë dhe 2860m në total linku në Maps 41.386576,19.450306 toka ndodhet nxitur me bar restorant hotel rinia afër stafi olimpik rinia çmimi është i diskutueshëm shitet për arsye emigrimi tel +355699578226 Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "