Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shtëpi private për shitje në rrugën “Shasi”.

10000000.00 Lek

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje shtëpi private një-katëshe të ndodhur në rrugën “Shasi”.
Prona ka sipërfaqe totale 420 m² nga ku 125 m² është sipërfaqja e shtëpisë.
Hapësira e bollshme e shtëpisë ofron: – sallon + kuzhinë
– një korridor të bollshëm
– dy dhoma gjumi
– një banjo
– verandë
Cilësitë e shtëpisë: – dhomat e gjumit janë të shtruara me parket
– pjesa tjetër e shtëpisë është me pllakë
– dritaret janë duralumini
– prona është e rrthuar me avulli
– ka garazh

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "