Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj pune shofer

Kontrolloni me shitësin
Kerkoj Pune 05/08/2019 41

Përshkrim

Jam 28 vjec nga veriu
Me Patente b.c
Kerkoj nje pune shofer per me teper Kontakt ne whats up +4915218004206
Ju Flm
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "