Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shitet ML 270

3500.00 Euro €
Vetura,gjejmakina 06/08/2019 137

Përshkrim

MERCEDES-BENZ ML
ME TIMON ANGLEZ\NE KRAH TE KUNDERT
CMIMI 3500 EURO , I DISKUTUESHEM
⬇️⬇️PER ME SHUM KONTAKTO⬇️⬇️
0682054530 Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "