Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 1+1 në shitje tek ish-5 Heronjtë

34000.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 68 m² me vendndodhje te Ish-5 Heronjtë.

Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të ndërtesës.

✅Hapësira që ofron kjo hyrje përbëhet nga: – një dhomë gjumi

– sallon + kuzhinë

– korridor

– një banjo të kompletuar

– ballkon

✔Cilësi të apartamentit: – Dhomat janë të shtruara me pllakë.

– Dritaret janë dopioxham të pajisura me grila të jashtme

– Hidrosanitaret janë mjaft cilësore.

– Apartamenti ndodhet në qendër të qytetit, në një zonë të qetë dhe të zhvilluar kohët e fundit.

– Pranë saj ofrohen dyqane të ndryshme, supermakete, minimarkete, bar-kafe, restorante, furrë buke, pastiçeri, farmaci etj.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "