Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 2+1 në shitje tek ish-5 Heronjtë

47300.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 86 m², me vendndodhje te ish-5 Heronjtë.

Apartamenti ndodhet në katin e VI të ndërtesës.

✅Apartamenti përbëhet nga:

- 2 dhoma gjumi

- sallon + kuzhinë

- koridor

- banjo

- ballkon

✔Cilësitë e apartamentit:

- Dhomat janë të shtruara me pllakë

- Dritaret janë dopio-xham dhe të pajisura me grilë të jashtme

- Hidrosanitare janë të markave cilësore

- Zona në të cilen ndodhet apartamenti është e qetë si dhe mjaft afër fasiliteteve të ndryshme si: restorante, bar-kafe, furrë buke, mini-markete, farmaci, etj.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "