Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

SHITET DYQAN NE LUNGOMARE

170000.00 Euro €

Përshkrim

Super Okazion!
Shitet dyqan ne Lungomare me cmim vetem 1758 Euro/m2. Siperfaqja e Dyqanit eshte 91 m2.
Prona eshte me certifikate te rregullt pronesie! Ndertim i ri, me pamje ne Lungomare.
CEL: 0684063009-Edvin Keci
MAIL: [email protected]
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "