Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

SHITET DYQAN NE QENDER VLORE

600000.00 Euro €

Përshkrim

SHITET TRUALL + NDERTESE NE VLORE, ME CERTIFIKATE PRONESIE
Me siperfaqe totale 360 M² truall dhe 217 M² ndertese.Prona eshte ne qender te qytetit te Vlores, ngjitur me sheshin e Flamurit,kordinatat ne google jane 40.470081, 19.490268
Me mundesi per ndertim te ri permbi ndertesen ekzistuese. Dokumentacioni ligjor i prones eshte i rregullt dhe prona e pajisur me certifikate pronesie.Objekti shitet me cmim mjaft te favorshem, vetem 1666 Euro/m2.
Kontakte:+355684063009-Edvin Keci,0682084735-Dorian Peqini
EMAIL:[email protected]
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "