Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

prsh kerkoj nje puntore femer per me punu ne fabrik

falas
Te ndryshme 08/08/2019 320

Përshkrim

kerkoj femer per pun te jet e re me pak se 30 vjet te jet e bukur pagesa eshte shum e madhe kush edhte e interesuar ma lini nr ne email dhe do tju kontaktoj vendi gjilan Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "