Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

SHITET FAST FOOD NE PLAZH

130000.00 Euro €

Përshkrim

SHITET LOKAL FASTFOOD ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE.Koordinatat ne Google Maps 41.277276, 19.514468
Me siperfaqe totale 122.6m², i ndare ne dy ambjente nga 61.3 m2. Dyqanet ndodhen ne breg te detit,Kati perdhe, dhe se bashku me dyqanet mund te perdoren per te vendosur shezllone dhe zona e plazhit. Ambjenti i pershtatshem per lokal, fast food, piceri, restorant. Dyqani shitet me nje cmim mjaft te arsyeshem.Cmimi 1060 EURO/M².
Kontakte:+355684063009-Edvin Keci,0682084735-Dorian Peqini
EMAIL:[email protected]
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "