Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

SHITET APARTAMENT NE BREGDET

27000.00 Euro €

Përshkrim

SHITET APARTAMENT 1+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE.
Me siperfaqe totale 66m², Apartament i ndertuar sipas parametrave bashkekohore.
Adresa: Shkembi i Kavajes, Rruga Liria, Siper market Erdi K.2 Ap.1.
Koordinatat ne Google Maps 41.273463,19.516982
Apartamenti shitet me cmim mjaft te favorshem. CMIMI 454 EURO/M².
Kontakte:+355684063009-Edvin Keci,0682084735-Dorian Peqini
EMAIL:[email protected]
Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "