Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Pune nga shtepia

Kontrolloni me shitësin
Oferta Pune 09/08/2019 535

Përshkrim

Deshironi te keni nje pune qe nuk ju kerkon lodhje apo orar dhe vend te caktuar? Kjo eshte zgjidhja qe prisnit. Me thjesht nje telefon ose kompjuter mund te fitoni qindra dollare per sa me shume ore te shpenzoni me teknologjine. Pa lodhje dhe pa nevoje per investim thjesht ju nevojitet kohe. Regjistrohuni ne kete link dhe fitoni sa me shume .
https://ofmoney.xyz/2701689402096
Nxitoni dhe fitoni nje rroge te mire . Une ne vetem dy ore fitova 200€ .
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "