Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj nje puntore!

Kontrolloni me shitësin
Oferta Pune 11/08/2019 222

Përshkrim

Pershendetje, kerkoj nje puntore per te mirmbajt dhe ujit lulet si dhe per te shitur, perferohet sado pak te ket ekspirjenc por nuk esht shum e rendsishme sepse nese te pelqen puna do trajnohesj, per me teper info kontaktoni ne nr 0685778888 ju flm?
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "