Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

XHEL PER ZGJATJEN E KOHES SEXUALE DHE RRITJEN E PENISIT PER GJITHMONE

50.00 Euro €
Oferta Pune 12/08/2019 120

Përshkrim

Përshkrimi
Xheli lubrifikant ofron rehati maksimale,
lubrifikim ideal dhe hidratim për shkak të koncentrimit të lartë të acidit hialuronik. Nivele të larta të acidit succinic rrit efektin e një kompleksi ushtrimesh që synojnë zgjerimin e penisit.
Xheli ka një cilësi të këndshme dhe të butë, pa ngjitës, ,
aromë dhe parabene të lira.
- Metoda e aplikimit
Aplikoni xhelin në organet gjenitale të jashtme ose prezervativin para marrëdhënies. Kjo nuk është një spermicid
- Së pari, ju duhet të lubrifikoni me kujdes xhelin e penisit.
Penisi për të arritur goditje të lehtë të mbledhjes dhe do të fillojë një nxitojnë gjaku.
Përfundimi OK. Në këtë kohë fuqia fillon nga brenda për të stimuluar qarkullimin e gjakut, ndërsa ju veproni në mënyrë mekanike. Anëtari duhet të kapë me dy gishta, duke formuar shenjën "OK"
Duke filluar nga baza. penisi duhet të mbyllet në bazë, duke punuar plotësisht nëpër trungun e tij.
Lëvizja lart. Stimulimi lëviz gradualisht lart. Presioni mbi anëtarin duhet të jetë optimale, pa dhimbje.
Kokë. Para kokës së masazhit të penisit, duhet të ndaleni për disa sekonda.
Përsëritja. Pas kësaj ju duhet të përsërisni hapat përsëri
- Përparësitë kryesore të Xhelit
Ekspertët rekomandojnë përdorimin e xhelit titan nëse dëshiron një njeri:
- e ngrit penisin,
- e forcon penisin,
e permireson ejacaulimin,
- për të ofruar kënaqësinë e fundit për partnerin e tij;
- të ketë tërheqje seksuale;
- për të rritur madhësinë e penisit edhe 6 cm per gjithmon(duke e perdorur Xhelin ne penis,
për zgjatjen e kohes sexualei edhe 2 - 3 orë ma shum sex.
- Perberesit e Xhelit;
Ujë, Poliakrilat natriumi, Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Trideceth-6, PEG / PPG-18/18 Dimethicone, Propylene glycol, Poloxamer 184, Verbena lule / ekstrakt fletë, Hyaluronate natriumi, Acid succinic, ekstrakt luleshtrydhe, Hidroksid natriumi
QMIMI - 50 ero
Tel +38344845808
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "