Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj nje mami per lidhje ose sex 150 euro

150.00 Euro €

Përshkrim

Pershendetje! Jam nje djale 23 vjec, kerkoj nje mami per lidhje ose seks mund ta ndihmoj edhe ekonomikisht. Ofroj deri 150 euro, nese eshte lidhje me shume mund ti plotesoj gjithcka.. me kontaktoni ketu ose: [email protected] Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "