Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj ni mami per te dasdhur

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Jetoj ne Düsseldorf te gjermanis jam 38 vjec 180 cm 85 kg
Jam simpatik.
Kerkoj nje mimi per te dashur qe jeto ne gjermani per me shum le imail tim [email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "