Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kete fundjave pushim ne Jug

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Jemi nje cift simpatik nga Dr.
Do ikim kte fundjave ne Jug per qef.

Duam nje vajze te vi me ne. Do hame pime dhe qihemi per qef.
Edhe me pagese!

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "