Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Sexy

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Te gjitha gocat edhe mami te cilat jane te deshperuara une ndodhem Tiran pas shum kohesh jashte shtetit erdha te krijoj njohje dhe takime ketu jam 28 vjec jtrup i bukur ushtoja jashte stervitjen ne kohe te lire te interesuarat te me kontaktojne sdo humbisni asgje per me shum sqarime me kontaktoni ne imail

[email protected] Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "