Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Vajze per masazhe

Kontrolloni me shitësin
Masazhe 13/08/2019 117

Përshkrim

Kerkoj 1 vajze per masazhe dhe estetise ne shtepi.. max 2 here ne jave. [email protected]
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "