Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 2+1 me qira te Sahati

300.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur tek Lulishtja te Sahati, rruga "Vaso Kadia".

Apartamenti ka sipërfaqe 145 m² dhe ndodhet në katin e parë banim.

Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: - sallon

- kuzhina

- dy dhoma gjumi

- dy banjo

- dy ballkone.

Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar në pllakë

- ka dritare dhe dyer duralumini

- dritaret janë të pajisura me grila

- banjot janë të kompletuara me të gjitha hidrosanitaret e duhura

- ka ashensor.

Apartamenti ofrohet me qira i arreduar.

Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "