Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj nje pasiv adoleshent

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Prsh . kerkoj nje adoleshent pasiv me osé pa ekperience te jet simpatik tip femeror pa lesh ne trup edhe fytyre mundesisht te jet nga jugu .te interesuarit te me kontaktojne me foton e tyre origjinale, cdo gje do mbetet sekret midis nesh Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "