Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Nuk ma jep Gruja shpesh

Kontrolloni me shitësin
Vetem shoqeri 14/08/2019 476

Përshkrim

Kerkoj zgjidhje Pse nuk ma jep gruja shpesh, duket që eshte e lodhur por ne mbremje nuk ndalet duke bere punet shtepiake. Per seks nuk eshte e interesuar pse ?
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "