Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj Femra qe dua sex te eger dhe te zjarrt.

Kontrolloni me shitësin
Lidhje romantike 14/08/2019 52

Përshkrim

Jam Djal shume qeflli ne sex dhe potent jam me banim Tirane. Kerkoj lidhje intime me femra dhe mama sita qe partneri nuk i kenaq ne shtrat . Dhe te kaloj njeher nga une per sex te eger dhe te zjarrt jam serjoz ruhet sekreti dhe privatsia pres sms viber ose whats aap 0682143082 Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "