Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shes Biciklet 28 ideal Megisto 350 mij lek.

Kontrolloni me shitësin

Përshkrim

Shes biciklet 28 ideal megisto Bicikleta eshte super gjendje sic e shifni ne foto me pjes Orgjinale sistemi frenimit me ferrota me kavo cmimi 350 mij lek kush eshte iteresuar me kotaktoj whats aap 0685154949 Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "