Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Apartament 2+1 me qira pranë Kinema Millennium

350.00 Euro €

Përshkrim

Sun Real Estate ofron me qira një apartament të ndodhur pranë Kinema Millennium.

Apartamenti ka sipërfaqe 170 m² dhe ndodhet në katin e tretë (i parë banimi).

Përbëhet nga: – sallon + kuzhinë,

– dy dhoma gjumi,

– dy banjo,

– verandë.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë,

– dritare duralumini të pajisura me grila,

– ka një verandë 70 m²,

– ka dy konidcionerë,

– televizor lcd 50 polësh

– ka të gjitha elektroshtëpiaket e nevojshme,

– banjot e kompletuara me të gjitha hidrosanitaret.

Apartamenti ofrohet me qira i arreduar.

ÇMIMI: 350 €/muaj *I NEGOCIUESHËM*

———————————————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: +355676666765 ose +355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected] Send Message
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "