Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj ortaker per te investuar ne blegtori ne spanje

falas
Partneritet 16/08/2019 70

Përshkrim

Kerkoj ortaker me kapital per te investuar ne blegtori ne spanje.
Ofroj contrata kompanie te gjitha te legalizuara sipas ligjeve spanjole.
Biznesi i blegtorise ne spanje. Este shume fitimprures. Kujt tju interesoje te me shkruaj ne watssap dhe flasim.
Kapitalistat qe duan te investojne. Nga 10000 euro e lart. Me contrata te regullta spanjolle per cdo investidor.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "