Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

apartament me qira 1+1 prane farmacise nr.10 Tirane

26000.00 Lek

Përshkrim

Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar, ne pallat te ri, kati i trete, 70 m2.

Adresa: Rruga Bardhyl, perballe spitalit Onkologjik, prane farmacise nr. 10

Cel. 068 61 577 11
067 55 62 310

Kerkohen njerez serioz dhe te pergjegjshem.
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "