Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

OKAZION!!! Shitet WORKSTATION 259 EURO.

259.00 Euro €
Kompiutera 17/08/2019 43

Përshkrim

Fujitsu Celsius H Series
Procesor Intel Core TM
i7 - 2620M CPU @ 2.7GHz
RAM 8GB HDD 1TB
15.6' display
NVIDIA Quadro 1000M
Përdorur vetëm 2 vjet me programe inxhinierike dhe arkitekture. AutoCAD, REVIT, Civil 3D, SAP 2000 (fully licenced).
Çmimi i diskutueshëm!!!
Informata të dobishme
  • Shmangni mashtrimet duke vepruar në nivel lokal ose duke paguar me PayPal
  • Asnjëherë mos paguani me Western Union, Moneygram ose shërbime të tjera anonime të pagesave
  • Mos blini ose shitni jashtë vendit tuaj. Mos pranoni kontrollon me turp nga jashtë vendit tuaj
  • Kjo faqe nuk merret me asnje transfere, dhe nuk merr pagesa, dergesa, transeferime te garantuara, të ofrojnë shërbime ruajtje, apo ofertë \ "për mbrojtjen e blerësit " ose \ "e certifikimit shitësi "